Ford Bronco

Ford Bronco w Polsce niczym w USA. Jest także bogata oferta akcesoriów

05.05.2023

Ford niedawno przedstawił gamę modelu Bronco, która będzie obecna w Europie, a więc także w Polsce. Warto podkreślić jednak, że samochód przypłynie zza oceanu także z niezwykle szeroką gamą akcesoriów, które w Stanach Zjednoczonych są wręcz jego synonimem.

 • Ford wjeżdża do Polski nie tylko w dwóch wyróżniających się wersjach wyposażenia i ze znakomitym silnikiem V6, ale także z bogatą ofertą akcesoriów niczym z salonu w USA.
 • W ofercie Forda dla tego modelu znajdują się zarówno wysokiej jakości akcesoria do spersonalizowania swojego Bronco, jak i wiele praktycznych rozwiązań umożliwiających utrzymanie samochodu w doskonałym stanie przez wiele lat.

Akcesoria do Forda Bronco są popularne w USA nie bez powodu. Samochód oferuje ogrom możliwości i konfiguracji w zależności od miejsca, w które się wybieramy, a także zapewnia niezwykle łatwy i demontaż elementów. Dlatego must-have każdego właściciela Bronco są pokrowce do przechowywania przednich i tylnych drzwi, które pojawią się także w Polsce. Dostępne będą również pokrowce na siedzenia, które zapewniają ochronę oryginalnych siedzeń, a dodatkowo są wodoodporne i odporne na pleśń. Jazdę z otwartym dachem przy jednoczesnej ochronie przed ostrym słońcem zapewnia roleta przeciwsłoneczna Bimini, której montaż trwa tylko kilka minut dzięki systemowi haków i szybkozłączek zatrzaskowych.

Ford Bronco

Bronco jest doskonałym kompanem podróży nie tylko w dzień, ale także w nocy. Ze względów praktycznych do wersji Badlands przydać może się listwa oświetleniowa LED, która mocowana jest do szyny bagażnika, dzięki czemu poza walorami praktycznymi ma też te estetyczne. Bronco Badlands można także wyposażyć w dodatkowe światła LED montowane do lusterek, które dodadzą terenowego wyglądu i zapewnią dodatkowe źródło światła.

Przy wyprawach Bronco w teren przyda się także właściwe zabezpieczenie przewożonych rzeczy. Dlatego Ford w ofercie oryginalnych akcesoriów oferuje m.in. siatkę przytrzymującą bagaż czy wiele organizerów przestrzeni w rozmiarach zależnych od potrzeb. Szeroka jest także gama różnego rodzaju bagażników renomowanej firmy Thule, które pozwolą zwiększyć możliwości ładunkowe pojazdu. Najpopularniejszym rozwiązaniem w tym aspekcie są boxy dachowe dostępne w różnych wymiarach, ale także uchwyt umożliwiający przewóz rowerów czy przystawki: do zamocowania kajaka albo umożliwiająca przewóz nart.


Bronco sprawdzi się w off-roadzie, ale także podczas spokojniejszych wyjazdów na łono natury. Do samochodu można bowiem dokupić namiot na tylną klapę czy krzesła i stolik turystyczny. W tym przypadku przydać może się również 36-litrowa lodówka turystyczna, która jest otwierana od góry i wyposażono w chowane w obudowie rączki, dzięki którym montaż i demontaż jest niezwykle prosty.

Wszystkie akcesoria można obejrzeć w serwisie akcesoria-ford.pl, a przy każdym modelu znajduje się przycisk do pobrania pełnego, czytelnego katalogu dla danego samochodu. Każda oferta zawiera cenę, szczegóły danych akcesoriów oraz ich dane techniczne.


 • Nowy Ford Bronco
 • Nowy Ford Bronco

  Off-roadowy SUV-a z napędem 4x4 stworzony dla miłośników aktywnego stylu życia. Zawsze gotowy na przygodę, nieposkromiony i niezwykle wytrzymały.

  Nowy Ford Bronco Skontaktuj się


Aktualności i wydarzenia

Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  Ford Mustang Mach-E

  Ford Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga

  Ford Kuga
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD
 • Promocja kończy się: 31.08.2023

  SERWIS

  Moc hamowania, na której możesz polegać

  Moc hamowania, na której możesz polegać
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje Domcar
Pokaż najnowsze promocje Domcar

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od DomcarOpinie